Zaproszenia ślubne – trendy i pomysły na rok 2018

Zaproszenia ślubne – trendy i pomysły na rok 2018

Każdy sezon ślubny to czas pełen niespodzianek i nowości. Pojawiają się różnorodne pomysły na design, wystrój, ślubne motywy, dania, kolory, etc. W przypadku kolorów do czynienia mamy z ogromną różnorodnością, która dyktowana jest wieloma czynnikami. Zobaczcie, jakie kolory będą dominowały w przypadku zaproszeń ślubnych w 2018 roku.

Kiedy dochodzi do decydującego momentu, by wybrać ślubny motyw i kolor, można zainspirować się naprawdę olbrzymią ilością ciekawych pomysłów. Jednym ze sposobów na to, by znaleźć inspirację, która zadecyduje o ostatecznym wyborze koloru ślubnego jest wybór ślubnych zaproszeń. To właśnie od nich rozpoczyna się często pomysł na całą imprezę weselną i przygoda z planowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi trendami.

Jeśli wydaje wam się, że kolor żółty zarezerwowany jest tylko do ciepłych, słonecznych miesięcy – jesteście w błędzie. Chociaż żywe żółcienie takie jak kolor jaskra, czy cytrynowy są idealne na lato, głębsze barwy z odcieniem kurkumy bursztynu na czele są świetnym jesiennym akcentem. Musztardowy, czy magnolia z kolei w połączeniu np. z szarościami to kombinacja, która wygląda świeżo o każdej porze roku, z zimą włącznie.

Od bardzo formalnych wesel, gdzie wybór paść może np. na granatowy kolor i takie same ślubne zaproszenia, niebieski oferuje olbrzymią gamę różnorodnych odcieni. Ten kolor i jego odcienie z całą pewnością będą modne również w 2018 roku. Warto więc wybrać któryś z niebieskich odcieni. Dla romantyków idealnym wyborem będą jasnoniebieskie tony z odcieniami szarości. Kochając klasykę możecie wybrać szafirowe zaproszenia, czy te w kolorze błękitu królewskiego. Wybór jest naprawdę imponujący!

Czarny to kolor, który nie jest kojarzony ze ślubami i weselami. Tymczasem nadaje się on idealnie do ślubów jesiennych i zimowych, a w 2018 roku zaproszenia w tym kolorze biją rekordy popularności. Wystarczy zobaczyć na propozycje przygotowane przez pracownie artystyczne, by przekonać się jak pięknie mogą wyglądać takie zaproszenia. Dodatek złota, pięknie kaligrafowane litery i gotowe. Tego rodzaju zaproszenia szczególnie pasują do bardzo eleganckich wesel w stylu glamour, choć wykorzystać można je w różnych stylach.

Jeden z naszych ulubionych trendów, który wszedł do ślubów z ogromnym hukiem z branży „home&decor”. Graficzne wzory to zdecydowanie mniej tradycyjna forma zaproszeń, idealna dla nowoczesnych par. Geometryczne wzory świetnie współgrają z zielenią, kwiatami oraz surowym marmurem.

Trend 2017 roku przechodzi na przyszły sezon! To dobra wiadomość dla Par młodych, które rozkochały się w tego typu zaproszeniach. Piękne złote i srebrne folie, dobrze współgrają z wciąż królującymi pudrami czy mniej tradycyjnymi kolorami. Butelkowa zieleń, burgund, ciemny granat w połączeniu z metalicznym blaskiem.