Warning: Illegal string offset 'background-color' in /home/kamiflor/domains/sztukaeventu.arteforte.pl/public_html/wp-content/themes/arteforte/framework/modules/search/search-functions.php on line 34
Title Image

Blog

Marianna Sokolowska

Śluby Gwiazd w 2017 – podsumowanie

Które z polskich gwiazd olśniły nas w białych sukniach tego roku? Poniżej przedstawiamy podsumowanie ślubów gwiazd show-biznesu w 2017 roku!

1. Anna Starmach i Piotr Kusek
Para pobrała się 2 września 2017 w Krakowie. Gwiazda programu ,,Master Chef” wybrała klasyczną, białą kreację.
anna starmach
2. Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Ślub odbył się 22 lipca 2017 w kościele oo. Paulinów na Skałce w Krakowie. Znana tenisistka zaprezentowała się w niezwykłej kreacji projektu Agnieszki Maciejak.
Agnieszka Radwańska
3. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra
Gwiazda dodała zdjęcie z sesji ślubnej, na której ubrana w piękną, białą, koronkową suknię z odkrytymi plecami, obejmuje się czule ze swoim świeżo upieczonym mężem.
Emilia Komarnicka
4. Monika Jagaciak i Branislav Jankic
Jedna z najlepszych polskich top modelek, czyli Monika Jac Jagaciak, wzięła swój pierwszy ślub na początku sierpnia. Mężem Jagaciak został Branislav Jankic – znany serbski fotograf i podróżnika. Suknia ślubna Moniki Jagaciak zachwycała. Inaczej być nie mogło! W końcu Monika to jedna z najbardziej wziętych twarzy europejskiego i światowego modellingu. Ślub i wesele modelki odbyły się na początku sierpnia w Serbii. Jak się jednak okazuje, w dwa tygodnie po tym wydarzeniu modelka zorganizuje podobną ceremonię dla bliskich i przyjaciół z Polski. Tym razem krewni i znajomi gwiazdy modellingu będą się bawić w Polsce.
Monika Jagaciak
5. Maria Sadowska i Adrian Łabanowski
Dnia 17 sierpnia Maria Sadowska znana z programu ,,The Voice of Poland” wzięła ślub z wieloletnim partnerem Adrianem Łabanowskim. Sakramentalne ,,tak” padło w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie.
Maria Sadowska
6. Lara Gessler i Paweł Pawłowski
Córka znanej restauratorki Magdy Gessler wzięła ślub 2 września 2017. Uroczystość odbyła we wsi Skarżyn oddalonej o 70 km od Warszawy.
Lara Gessler
7. Magdalena Święciaszek i Grzegorz Łapanowski
Para powiedziała sobie sakramentalne ,,tak” 26 sierpnia w kościele w Ołtarzewie. Panna młoda wybrała piękną, ale skromną suknię.
Magdalena Święciaszek
8. Ewa Minge
Ślub projektantki i jej tajemniczego ukochanego odbył się 19 sierpnia 2017 roku w Żaganiu. Goście weselni bawili się przy romskiej muzyce. Podczas wesela projektantka zmieniała suknie, można więc było ją ujrzeć w kreacjach koloru złamanej bieli, czerni oraz grafitu.
Ewa Minge
9. Katarzyna Pakosińska
Ślub wzięła w Milanówku, wesele natomiast odbyło się w Anauri w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Aktorka nie zdradza tożsamości małżonka. Poprzednie wiadomości mówiące jakoby para wzięła ślub w Gruzji okazały się nieprawdziwe.
Katarzyna Pakosińska
10. Julia Pogrebińska i John Scott
Aktorka znana z serialu „Pierwsza Miłość” związała się ze światowej sławy nauczycielem jogi z Nowej Zelandii.
Julia Pogrebińska
11. Marianna Sokołowska i Mateusz Ziółko
Wokalista wziął ślub z Miss Ziemi Sądeckiej 2009 roku – Marianną Sokołowską. Uroczystość odbyła się w Pałacu Goetza w Brzesku.
Marianna Sokolowska
12. Marcela Leszczak i Misiek Koterski
Finalistka programu Top Model oraz znany aktor Michał Koterski sfinalizowali swój związek poprzez zawarcie ślubu cywilnego. Informacja wyszła na jaw poprzez hashtag „ślub cywilny” , który Marcela Leszczak umieściła pod zdjęciem na Instagramie.
Michał Koterski
13. Sabina Jeszka i Karol Małecki
Para wzięła ślub w słonecznym greckim mieście Santorini.
Sabina Jeszka
14. Ewa Farna
Gwiazda zamieściła na swoim profilu przepiękne zdjęcie ze świeżo poślubionym mężem i nie posiadając się z radości ogłosiła fanom, że została żoną. Piękna wokalistka poślubiła swojego ukochanego Martina Chobota bez medialnego szumu.
15. Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
Okazuje się, że Viola stworzyła dla Dominiki jeszcze jedną suknię ślubną. Gwiazda w dniu wesela miała na sobie model Erisa, który jest zdobiony licznymi koralikami, piórkami i ma długość do kostek.29 lipca Dominika Gawęda wzięła bajkowy ślub z Maciejem Szczepanikiem, muzykiem zespołu Pectus. Para swoim szczęściem podzieliła się z fanami publikując urocze zdjęcia z ceremonii i wesela w Pałacu Chojnata. Na wyjątkowy dzień Dominika wybrała kreację z atelier Violi Pikeut, która jest prawdziwym mistrzem w kwestii sukien ślubnych.
Dominika Gawęda
16. Karol Kłos i Aleksandra Dudzicka
Wakacje to najlepszy czas na śluby. W tym roku w show-biznesie jest ich jak na lekarstwo, ale za to w świecie sportu wprost przeciwnie. Tym razem na ślubnym kobiercu stanął siatkarz, 28-letni Karol Kłos, który powiedział „tak” swojej pięknej, młodszej o dwa lata partnerce Aleksandrze Dudzickiej.Jedni pobierali się z królewskim rozmachem, inni woleli skromną ceremonię. Jednak tego dnia oboje wyglądali i czuli się wyjątkowo. Pamiętajcie ,że i Wasz ślub może być tak wyjątkowy! Ważne , żeby był zgodny z Waszym charakterem i stylem!
Karol Kłos

Zostaw swój komentarz