Warning: Illegal string offset 'background-color' in /home/kamiflor/domains/sztukaeventu.arteforte.pl/public_html/wp-content/themes/arteforte/framework/modules/search/search-functions.php on line 34
Title Image

Blog

Dekoracje stołu weselnego

Dekoracje stołu weselnego to sprawa prawie tak samo ważna, jak menu przyjęcia. Specjaliści w tej dziedzinie potrafią stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, dekorując stół weselny w różnych stylach i budząc szczery podziw gości. Najbardziej wdzięczne dekoracje stołu weselnego powstają z kwiatów. Kompozycje kwiatowe, przygotowane pod kolor zastawy stołowej, dostosowane do stylu i kolorystyki sali, stanowią eleganckie i subtelne dekoracje stołu weselnego.

Dekoracyjne litery drewniane w formie 3D wysokości 20cm Idealny dekor stołu weselnego dla Pary Młodej. Litery i napisy to popularny na całym świecie trend. Doskonale nadają się jako oryginalna i efektowna ozdoba do każdego wnętrza, nie tylko nowoczesnego czy stylowego. Dekor będzie stanowił ciekawy element stojący na stole weselnym. Napis można zamocować również do ściany, drzwi, krzesła. Taki element jest doskonałym rekwizytem w sesjach zdjęciowych .

Coraz częściej młodzi decydują się na bogatszą, wysoką kompozycję kwiatową, nadającą charakter całemu stołowi. Dekoracje stołu weselnego uzupełniane są na ogół przez ozdobne świece i serwetki, oczywiście współgrające kolorystycznie z resztą kompozycji dekoracyjnej. Jeśli dbamy o staranne rozmieszczenie gości weselnych przy stołach, pamiętajmy o eleganckich wizytówkach, które powinny znajdować się przy każdym nakryciu. Zazwyczaj najbogatsze dekoracje dotyczą weselnego stołu nowożeńców, a jeśli przewidziano jeden, wspólny stół dla wszystkich, miejsca przeznaczone dla państwa młodych powinny wyróżniać się szczególnie starannie dobranymi ozdobami, aby podkreślić, że to właśnie oni są bohaterami uroczystości. Wybierając ozdoby weselne spośród szerokiej gamy prezentowanej przez producentów pamiętajcie o jednym: każdy nadmiar szkodzi. Wybór odpowiednich ozdób powinien być starannie przemyślany i nie przytłaczać zbyt dużą ilością. Dlatego warto się zdać na profesjonalne firmy zajmujące się dekoracją ślubną/ weselną.

Zostaw swój komentarz